Koç burcu aylık yorumları

aylık yorumlarBu bölümde Koç burcu aylık yorumlarını bulabilirsiniz. Aylar değiştikçe gezegensel konumlara göre Koç bucunun dört ana koldaki durumlarının değerlendirmesini bu bölümden okuyabilirsiniz.

Koç burcu uyum analizleri

dostluk ve düşmanlıkBurçlar karakterlerin aynasıdır. Doğum anında dünyayı etkisi altında tutan yıldızın yapısı karakter yapımızı belirler. Böylece her burcun mensubunun uyuşum içerisinde olacağı veya uyuşamayacağı burçlar da belirlenmiş olur. kocburcum.com

Koç burcu aşk uyumu

aşk uyumuBir koç burcuna mı aşık oldunuz? Yoksa koç burcu olan mı sizsiniz? İster koç burcu olun, isterseniz koç burcuna aşık olan, sürekli güncellenen bu bölümde aşk uyumunuz hakkında ip uçları bulabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin aşk uyumu Koç burcu kadınının aşk uyumu
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Koçun Teraziyle Uyumu

Koç burcu ile terazi burcu aslında zıt karakterlerdir. Bir birleri ile uyuşum sağlayamamaları için pek çok neden sıralanabilir. Ama yine de ateş ve havanın bir birlerini tamamlayan unsurlar olması nedeni ile detaylarda bir uzlaşma sağlanması mümkün olabilir.

Bilindiği gibi koç burcu insanları derhal harekete geçme eğilimindedirler. Onlar sonu istedikleri gibi olmasa dahi, bekleyip düşünmeyi beceremezler. Kaldı ki, işin sonu beklenen gibi olmadığında, derhal yeni bir hareket tarzı benimsemekten de yılmazlar. Terazi burcu olanlar ise her işte bir adalet ve denge gözetirler. Bu sebeple ince ince hesaplar yapıp, adil bir değer yargısına varmadan harekete geçmezler. İşte koç burçları ile teraziler arasındaki esas uyuşum problemi de bu noktada kendisini gösterir. Koçların asla beklemeye tahammülleri yoktur. İnce hesaplar yapıp, planlar kurmak onlara göre değildir. Terazilerin bu huyları sebebiyle sürekli anlaşmazlığa düşerler.

Koç burcu olanlar ben merkezci ve dobra bir yapıya sahiptirler. İçlerinden geleni, içlerinden geldiği gibi yaparlar. Terazi burçları ise tam ters bir tutum içerisinde hareket eder. Onlar her hareketlerinin nasıl bir sonuç doğuracağı, hak ve adaletin yerine gelip gelmeyeceği hususunda fazlasıyla endişelidirler. Bu yüzden koçlar kadar dobra olamazlar. Bazen barışı sağlamak adına gereğinden fazla anlayışlı ve yapıcı olurlar.

Koç burçları ne kadar sabırsız ve agresifse, terazi burçları o kadar sabırlı ve uysaldır. Koç burçları içinden geleni yapma konusunu dürüstlük bağlamında değerlendirdikleri için, terazi burçlarının adaleti sağlama konusunda gösterdiği özveriyi samimiyetsizlik olarak görürler.