Koç burcu aylık yorumları

aylık yorumlarBu bölümde Koç burcu aylık yorumlarını bulabilirsiniz. Aylar değiştikçe gezegensel konumlara göre Koç bucunun dört ana koldaki durumlarının değerlendirmesini bu bölümden okuyabilirsiniz.

Koç burcu uyum analizleri

dostluk ve düşmanlıkBurçlar karakterlerin aynasıdır. Doğum anında dünyayı etkisi altında tutan yıldızın yapısı karakter yapımızı belirler. Böylece her burcun mensubunun uyuşum içerisinde olacağı veya uyuşamayacağı burçlar da belirlenmiş olur. kocburcum.com

Koç burcu aşk uyumu

aşk uyumuBir koç burcuna mı aşık oldunuz? Yoksa koç burcu olan mı sizsiniz? İster koç burcu olun, isterseniz koç burcuna aşık olan, sürekli güncellenen bu bölümde aşk uyumunuz hakkında ip uçları bulabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin aşk uyumu Koç burcu kadınının aşk uyumu
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Koç Erkeği İkizler Kadını

Koç burcu erkeği için uygun olabilecek eşlerden birisidir ikizler kadını. Koç erkeği ile ikizler kadını arasında pek çok ortak nokta vardır. Bunların en önemlisi, hareketliliktir. İkizler kadını da tıpkı koç erkeği gibi hareketli ve yerinde duramayan bir özelliğe sahiptir. Bu durum koçların hoşuna gider. Çünkü koç burcu erkeği monotonluktan çabucak sıkılır. Bu erkekler kendi hareketliliklerini karşılarındakinden de beklerler. İkizler kadını bu durumda biçilmiş kaftandır.

İkizler burcunun genel özelliği değişkenliktir. Hava tabiatlı olan bu burcun kadınları, bir halden başka bir hale çabucak geçiverirler. Bu onları biraz anlaşılmaz kılsa da ilişkinin coşkusu için fayda sağlar. Bu da maceracı koç erkeğinin ilgisini çeker. Ne de olsa koç burcu keşfetmeye bayılır.

Aslında ikizler kadınının yanında sıkılmaktan söz etmek yersiz olur. Konuşkan ve cana yakındırlar. Entelektüel yapıları sayesinde de koç erkekleri ile paylaşabilecek çok şey bulabilirler. En azından koç erkeklerinin hayallerini paylaşma konusunda son derece başarılıdırlar.

Koç burcunun erkeklerinin ev idaresi, yemek yapımı, çocukların bakımı gibi konularda beklentileri yüksektir. İkizler kadınının bu tür konularda çok ta başarılı olduklarını söyleyemeyiz. Çünkü bu tip işler hayatın neredeyse tamamını kaplar ve özgür ikizler bu işlere hiç te gönüllü değildirler. Ama yine de bu kadınların parlak fikirleri vardır ve eksiklerini bir şekilde kapatma konusunda beceriklidirler. Mesela genelde iyi bir aşçı olmazlar ama hayatınızda hiç denemediğiniz bir lezzeti icad ederek bu eksikliklerini gizleyebilirler.

İkizler burcu kadınlarının duygulardan ziyade mantıkla hareket ettikleri söylense de, değişkenlikleri bu tezi desteklememektedir. Zira ruh hali bu derece sıklıkla değişen başka bir burç insanı yoktur. Belki de koç burcu erkeği ile ikizler burcu kadını arasındaki uyum bu değişkenlikte gizlidir. Normal şartlarda değişkenlik, ilişkileri zorlasa da koç burcunun erkeği zorluktan keyif alır.