Koç burcu aylık yorumları

aylık yorumlarBu bölümde Koç burcu aylık yorumlarını bulabilirsiniz. Aylar değiştikçe gezegensel konumlara göre Koç bucunun dört ana koldaki durumlarının değerlendirmesini bu bölümden okuyabilirsiniz.

Koç burcu uyum analizleri

dostluk ve düşmanlıkBurçlar karakterlerin aynasıdır. Doğum anında dünyayı etkisi altında tutan yıldızın yapısı karakter yapımızı belirler. Böylece her burcun mensubunun uyuşum içerisinde olacağı veya uyuşamayacağı burçlar da belirlenmiş olur. kocburcum.com

Koç burcu aşk uyumu

aşk uyumuBir koç burcuna mı aşık oldunuz? Yoksa koç burcu olan mı sizsiniz? İster koç burcu olun, isterseniz koç burcuna aşık olan, sürekli güncellenen bu bölümde aşk uyumunuz hakkında ip uçları bulabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin aşk uyumu Koç burcu kadınının aşk uyumu
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Koç Erkeği Boğa Kadını

Koç burcu erkeği ile boğa burcu kadını arasında genel anlamda bir uyumdan söz etmek doğru olmaz. Zira bu iki burcun birlikteliğinde, mutlu olamamaları için pek çok sorun gündeme gelebilir. Koç burcunun aşk uyumu değerlendirildiğinde, bu birliktelikten çok daha iyi ilişki kurabilecekleri grupların olduğunu görürüz.

Bilindiği gibi koç burcu erkeğinin en önemli özelliklerinden birisi hareketliliktir. Koç burcu olanların kendileri çok hareketli iken, eşlerinden de aynı şeyi beklerler. Boğa burcunun kadını ise sakin ve yavaş bir yaşam tarzı benimser. Onlar toprak gibi dinginlikten hoşlanırlar. Bu yüzden koç burcu erkeği boğa burcu kadınından kısa sürede sıkılabilir.

Koç burcu erkekleri üstünlüklerinin kabullenilmediği durumlarda baskıcı olabilmektedirler. Boğalar ise bundan nefret ederler. Aslında doğru davranışlar karşısında ihtiraslı bir aşık olabilen boğa kadınları, baskı altında boynuzlarını göstermekten çekinmezler. Romantik bir yaklaşım bekleyen boğa kadını, koç burcunun özelliği gereği çoğu zamanki hoyrat davranışlarından incinebilir.

Boğa burcu kadını sabit fikirliliğe yatkındır. Toprak grubu olduğu için ayakları yere çok sağlam basar. Ani değişimler onlara göre değildir. Fikirlerini kolay kolay değiştirmezler. Bu durum her hangi bir tartışmada koç erkeğinin çileden çıkmasına neden olabilir. Her tartışmadan galip çıkmak isteyen koçlar için boğalar oldukça çetin cevizdirler.

Koç burcu erkekleri evlerine ve çocuklarına bağlıdırlar. Aynı şeyi eşlerinden de beklerler. Boğa kadınları evlerinde vakit geçirmekten hoşlandıkları için iyi bir ev hanımı olabilirler. Çocukları ile olan ilişkilerinde, fedakar bir anne olmalarını beklemek pek yerinde değildir. Boğa burcunun kadınları her şeylerini çocuklarına endeksleyen tipler değildirler.

Koç burcunun erkeği ve boğa kadını ideal bir çift değildirler. İlişkilerini zorlayacak pek çok farklı huyları vardır.