Koç burcu aylık yorumları

aylık yorumlarBu bölümde Koç burcu aylık yorumlarını bulabilirsiniz. Aylar değiştikçe gezegensel konumlara göre Koç bucunun dört ana koldaki durumlarının değerlendirmesini bu bölümden okuyabilirsiniz.

Koç burcu uyum analizleri

dostluk ve düşmanlıkBurçlar karakterlerin aynasıdır. Doğum anında dünyayı etkisi altında tutan yıldızın yapısı karakter yapımızı belirler. Böylece her burcun mensubunun uyuşum içerisinde olacağı veya uyuşamayacağı burçlar da belirlenmiş olur. kocburcum.com

Koç burcu aşk uyumu

aşk uyumuBir koç burcuna mı aşık oldunuz? Yoksa koç burcu olan mı sizsiniz? İster koç burcu olun, isterseniz koç burcuna aşık olan, sürekli güncellenen bu bölümde aşk uyumunuz hakkında ip uçları bulabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin aşk uyumu Koç burcu kadınının aşk uyumu
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Koç Erkeği Aslan Kadını

Koç burcu erkeği ve aslan burcu kadını arasındaki uyum son derece iyidir. Bu iki burcun arasındaki iyi uyumun en önemli sebebi, tabiatlarının eş olmasıdır. Hem koç burcunun, hem de aslan burcunun tabiatı ateştir. Eş olan tabiatları, pek çok konuya benzer yaklaşım sergilemelerine neden olur. Böylece uyumun ilk ve en önemli unsuru kendisini belli etmiş olur.

Aslan burcu olanlar, koç burcu olanları pek çok konuda memnun edebilecek yapıdadırlar. Koç burcu erkeğinin bir kadından beklediği şeylerin çoğu aslan burcu kadınında mevcuttur. Bunlardan ilki aslan kadınının güçlü yapısıdır. Koç erkekleri zayıf karakterli kadınlardan hazzetmezler. Kendisi gibi güçlü bir karakter arayan koç erkekleri, aslan kadınının güçlü yapısından etkilenirler. Her iki burçta yeterince girişken, üretken ve pratiktir. Bu sayede birliktelikleri son derece renkli ve hareketli olacaktır.

Koç burcunun erkeği yönetmekten zevk alır. Kimsenin kendisini yönetmesine de izin vermez. Ancak yeterince sevdiğinde, belki de bu konuda sadece bir aslan kadını için tolerans gösterebilir.

Koç erkeği ve aslan kadınının hayattan beklentileri çok olmakla beraber, çok fazla da benzerlik gösterir. Birlikte çok şey başarabilir, cesaret ve girişkenlikleri sayesinde pek çok ortak hayallerini gerçekleştirebilirler.

Bu ilişkiyi zorlayabilecek belki de tek şey, her iki burcunda lider burçlardan olmasıdır. Eğer aralarında liderlik savaşı çıkacak olursa, her iki burç ta haddinden fazla sertleşebilirler. Ancak o kadar çok şey paylaşırlar ki, çoğu ilişki de bu durum, sorun olarak gündeme gelmez.

Sadakat, her iki burcun da temel beklentisidir. Dahası, her ikisi de asla aldatılmayı hazmedemezler.