Koç burcu aylık yorumları

aylık yorumlarBu bölümde Koç burcu aylık yorumlarını bulabilirsiniz. Aylar değiştikçe gezegensel konumlara göre Koç bucunun dört ana koldaki durumlarının değerlendirmesini bu bölümden okuyabilirsiniz.

Koç burcu uyum analizleri

dostluk ve düşmanlıkBurçlar karakterlerin aynasıdır. Doğum anında dünyayı etkisi altında tutan yıldızın yapısı karakter yapımızı belirler. Böylece her burcun mensubunun uyuşum içerisinde olacağı veya uyuşamayacağı burçlar da belirlenmiş olur. kocburcum.com

Koç burcu aşk uyumu

aşk uyumuBir koç burcuna mı aşık oldunuz? Yoksa koç burcu olan mı sizsiniz? İster koç burcu olun, isterseniz koç burcuna aşık olan, sürekli güncellenen bu bölümde aşk uyumunuz hakkında ip uçları bulabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin aşk uyumu Koç burcu kadınının aşk uyumu
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Koç Burcu Erkeğinin Aşk Uyumu

Koç burcu erkeğinin aşk uyumu incelenirken, onların özgürlüklerine ne denli bağlı olduğunu sık sık hatırlamak gerekir. Bu noktada özverili olmak, koç erkeklerine özgür olduklarını, kendi tercihlerini her zaman yapabileceklerini hissettirmek gerekmektedir. Öte yandan koç erkeklerindeki liderlik vasfı, ben merkezcilik, üstünlük kurma çabası gibi özellikler, partnerinin özgürlüğünü kısıtlama durumunu doğurabilir.

Koç burcu erkekleri kendilerine olan aşırı güven duyguları ile istedikleri an ilişkiyi bitirmekten çekinmeyecekleri izlenimini verebilirler. Özellikle de tartışmalar esnasında gemileri her an yakabilecek bir portre çizerler. Bu hal ilişkinin gergin bir seyirde sürmesine sebep olabilir. Hal bu ki koç burcu erkeği hakkında küçük bir kaç bilgiyi biliyor olmak, koç burcu erkeğinin aşk uyumu hakkında önemli ip uçları verir.

  • Koç erkekleri, özgürlüklerinin kısıtlamayacağı konusunda güven duyduğu kadınlara bağlanırlar.
  • Koç erkekleri dışarıya karşı güçlü ama kendilerine karşı uysal kadınları severler.
  • Koç erkekleri her zaman ilk olmak isterler. Kendisinden öncesi varsa da bilmek istemezler.
  • Koç erkekleri kendilerini takdir eden ve hayran olan kadınları tercih ederler.

Koç burcu olanlar genel özellikleri itibarı ile her zaman ilginin odağında olmak isterler. İlgi görmek ve takdir edilmek onların enerjilerinin sürekliliği için çok gereklidir. Soğuk ilişkilerden, eleştirilmekten haz etmezler. Koç burcunun erkeği ile sağlıklı bir ilişki kurmak isteyenlerin bu önemli iki husus dikkate almaları gerekir.

Koç erkekleri ile yarışılmadığı sürece huzurlu bir birliktelik sürdürebilirler. Gerçi onların huzurlu yaşam anlayışları biraz farklıdır. Mutlu oldukları yaşam tarzında zorluklar, fırtınalar mutlaka vardır. Ne de olsa mücadeleden beslenen bir yapıya sahiptirler. Yine de bir aşk birlikteliğinde koç burcu erkeği ile uzun süre çekişmek her şeyi bitirebilir. Çünkü koçlar tartışmaları bir adım daha ileri götürmekten çekinmezler. Bu tür durumlarda tartışmaların kavgaya dönüşmesi kaçınılmazdır.

Bu bölümde koç burcu erkeğinin aşk uyumu ve hangi burcun kadınları ile uyumlu bir aşk birlikteliğinin olabileceğini inceleyeceğiz.