Koç burcu aylık yorumları

aylık yorumlarBu bölümde Koç burcu aylık yorumlarını bulabilirsiniz. Aylar değiştikçe gezegensel konumlara göre Koç bucunun dört ana koldaki durumlarının değerlendirmesini bu bölümden okuyabilirsiniz.

Koç burcu uyum analizleri

dostluk ve düşmanlıkBurçlar karakterlerin aynasıdır. Doğum anında dünyayı etkisi altında tutan yıldızın yapısı karakter yapımızı belirler. Böylece her burcun mensubunun uyuşum içerisinde olacağı veya uyuşamayacağı burçlar da belirlenmiş olur. kocburcum.com

Koç burcu aşk uyumu

aşk uyumuBir koç burcuna mı aşık oldunuz? Yoksa koç burcu olan mı sizsiniz? İster koç burcu olun, isterseniz koç burcuna aşık olan, sürekli güncellenen bu bölümde aşk uyumunuz hakkında ip uçları bulabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin aşk uyumu Koç burcu kadınının aşk uyumu
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Koç Burcu Kadınları

Koç burcu kadınları ile erkekleri arasında benzer taraflar fazla olsa da tamamen zıt taraflar da vardır. Genel olarak koç burcu kadınları da erkekleri gibi fazlaca cesur ve girişkendirler. Oldukça cana yakın olup, cazibelidirler. Pek çok koç burcu kadının çekiciliği son derece ön plana çıkar. Konuşkan ve sevimli halleri ile çok beğenilirler.

Koç burcu kadınları burçlarının tipik özelliği olan hırsı fazlasıyla almışlardır. Hatta bazen en basit eğlence oyunlarında dahi hırslı bir tavır takınırlar. Çünkü onlar için yükselmek hayatın her noktasında gereklidir. Koç burcu kadınları çalışma hayatından çok şey beklerler. Onlar için yeteri kadar bir maaş, rutin bir iş cazip değildir. Sürekli ilerleyebilecekleri ve çalıştıkça daha fazla kazanabilecekleri işleri daha çok severler. Yaptıkları iş her ne olursa olsun en tepeye çıkmak için azimle ve inanılmaz bir tempo ile adeta savaşarak çalışırlar.

Koç burcu olan kadınlar biraz kıskançtır. Yok biraz lafı hafif oldu galiba. Koç burcu kadınları fazla kıskançlıkları ile anılırlar çok zaman. Bu sadece ilişkilerde geçerli bir durum da değildir üstelik. Koç kadınları için kıskanmak bir yaradılış özelliğidir ve onlar her zaman kıskanacak bir şey bulurlar.